Ламінований папір

Ламінований папір в рулонах в Україні

Ламінований папір знайшов широке застосування у всіх галузях. Використовують його для фасування насіння, медпрепаратів, спецій, харчових продуктів, волого- і жировмісних товарів (готового або замороженого м’яса, риби). Процес виготовлення рулонного ламінованого паперу нескладний. Поліетилен наноситься на основу паперу методом екструзії. Завдяки цьому він має надійний термосварний шов і стає:

  • міцним, гнучким, еластичним;
  • паро- і вологостійким;
  • зносостійкім.

Маса основи (паперу) і поліетилену залежить від технічних характеристик і виду виготовленого продукту, тобто від сфери, в якій його будуть застосовувати. Вартість готової продукції залежить від обсягу партії, що поставляється та виду основи паперу. Весь папір виробляється в рулонах, можлива порізка на будь-яку ширину рулону.

Плюси використання ламінованого паперу

Виробництво ламінованого паперу передбачає використання різних основ: біленого, небіленого, крейдованого та крафт паперу. За бажанням замовника наносимо офсетний друк на основу із застосуванням УФ-фарб. Нанесення друку офсетним способом дозволить:

  • вигідно виділити товар на полицях магазинів;
  • нанести всю важливу інформацію про товар, склад, терміни придатності, спосіб застосування;
  • підвищити впізнаваність бренду.

Офсетний спосіб друку забезпечує нанесення барвистого зображення зі стійкими глибокими кольорами, де чітко відображаються навіть дрібні деталі малюнку, тексту. УФ-фарби надають яскравість і реалістичність зображенню, інертні до ультрафіолету.

Як і де замовити?

Замовити і купити ламінований папір в Україні можна на нашому сайті, де надано каталог продукції. Реалізуємо папір різних типів, на замовлення покупця нанесемо логотип або будь-який інший друк. Купуючи ламінований папір від виробника, Ви отримуєте виріб, характеристики якого підходять під вид Вашої продукції. У підсумку, товар збереже корисні властивості протягом усього терміну придатності, буде захищений від механічних пошкоджень, УФ-променів, вологи і пилу. Така упаковка додасть продукції презентабельний вигляд і збереже санітарно-гігієнічні показники.

Компанія «ВІП ГРАФІКС» поставить під замовлення рулонний ламінований папір в Києві, фахівці підберуть потрібний склад. Якщо хочете дізнатися, скільки коштує ламінований папір, для Вашого товару, зверніться за номером телефону, або замовте дзвінок на сайті. Наш менеджер прорахує попередню ціну протягом пари хвилин, допоможе оформити замовлення.