Упаковка для спецій, пряностей, приправ

Упаковка для спецій повинна виконувати безліч різних функцій: захищати продукт від розсипання (тобто мати надійний термозварювальний шов), оберігати від світла, спеки та вологи, а також зберігати смак і аромат.

Залежно від виду спецій – агресивні або неагресивні – можемо запропонувати різні структури ламінату.

Наприклад, для сушених трав досить мінімальної двошарової комбінації – РАР+РЕ matt, а для спецій, що володіють агресивним середовищем ефірних і перцевих олій, пропонуємо багатошаровий матеріал – РАР+РЕ+Alu+РЕ, який може гарантувати максимальну міцність та захист.

Не так давно на ринку України з’явився матеріал, який має структуру ламінату РАР + РЕ metallized, аналогічний за своїми бар’єрними якостями структурі ламінату РАР + РЕ + Alu + РЕ (Алюкомплекс, Буфлен, Триплекс). РНАР + РЕ metallized, на відміну від Алюкомплекса (Буфлена, Триплекса), має здатність повертатися до первісної форми після деформації (не має пам’яті), що дозволяє упаковці зберігати товарний вигляд тривалий час.

Структура ламінату ВОРРtr+PAP+BOPPmet забезпечить продукту, що в ньому знаходиться, захист від факторів зовнішнього середовища та допоможе запобігти руйнуванню ламінату від впливу атмосферних явищ.