Упаковка для спецій та приправ

Упаковка приправ, спецій та прянощів

Пакування для спецій, яке має форму пакетів-саше, виконує безліч важливих функцій:

  • захищає їх від розсипання завдяки щільному термозварюваному шву;
  • оберігає від ультрафіолету, високої температури, підвищеної вологості та окислення;
  • зберігає смакові і ароматичні якості продукції.

Ми виготовляємо пакети для спецій та приправ з різних складів ламінату. Підбираємо найбільш підходящий в залежності від виду прянощів. Пропонуємо клієнтам на вибір різні структури ламінату, як для агресивних, так і для неагресивних спецій.

Так, для фасування висушених трав достатньо використовувати мінімальну двошарову комбінацію – РАР+РЕ matt, а для спецій, що мають агресивне середовище, оскільки в їх складі є ефірні та перцеві олії, можемо запропонувати багатошаровий матеріал – РАР+РЕ+Alu+РЕ, який забезпечить максимальну надійність та захист.

Нещодавно в Україні з’явився матеріал, що має аналогічну структуру ламінату РАР+РЕ metallized, а отже такий самий за бар’єрними якостями як і ламінат РАР+РЕ+ALU+РЕ (Алюкомплекс, Триплекс, Буфлен). РНАР+РЕ metallized, відрізняється від Алюкомплексу (Триплексу і Буфлену), може повертатися до початкового виду після згинання (не має пам’яті), що забезпечую пакуванню збереження презентабельного вигляду довше.

Ламінат ВОРРtr+PAP+BOPPmet також забезпечить продукту захист від факторів зовні і не дозволить пакуванню зруйнуватися під впливом атмосферних явищ.

Наші послуги

Наша рулонна упаковка для спецій і приправ стійка до механічних пошкоджень, має гарні бар’єрні властивості, а також має привабливий зовнішній вигляд завдяки високоякісному друку. ТОВ «ВІП ГРАФІКС» пропонує не тільки виготовлення готової упаковки, але й надає послуги з розробки її дизайну.

Пропонуємо постачання ламінованого паперу та інших складів ламінату на замовлення оптом та в роздріб в Україні. Постійна наявність матеріалів на складі сприяє оперативному виконанню отриманих замовлень. За бажанням замовника може бути наданий товарний кредит.