Продаж матеріалів на замовлення

ТОВ «ВІП ГРАФІКС» пропонує поставку під замовлення композитних матеріалів, які задовольняють будь-які вимоги до складу та бар’єрних властивостей.

1SC50+РЕ12+Al7+PE23 – триплекс – буфлен – алюкомплекс. Подовжує терміни придатності продукту, забезпечує стійкість і міцність до агресивних умов зовнішнього середовища. Висока міцність термозварювальних швів є важливою перевагою цього матеріалу. ВИКОРИСТОВУЄТЬСЯ ДЛЯ ФАСУВАННЯ РІЗНИХ ПОРОШКІВ І ГРАНУЛЯТІВ В НЕВЕЛИКІ ПАКЕТИКИ У ФАРМАЦЕВТИЧНІЙ ТА ХАРЧОВІЙ ПРОМИСЛОВОСТЯХ.

1SC+mattPE50+20; 70+20; 80+20. ВИКОРИСТОВУЄТЬСЯ В ХАРЧОВІЙ ПРОМИСЛОВОСТІ ДЛЯ РОЗФАСОВКИ РІЗНИХ СИПУЧИХ РЕЧОВИН, ПРИПРАВ, ДЛЯ РОЗФАСОВКИ НАСІННЯ І Т.П.

1SC+mattPE90+20; 100+20. ВИКОРИСТОВУЄТЬСЯ ДЛЯ ВИРОБНИЦТВА ЯРЛИКІВ ДО ЧАЙНИХ ПАКЕТИКІВ.

1SC+BOPPmet60+20; 65+20; 70+20. ВИКОРИСТОВУЄТЬСЯ ДЛЯ ВИРОБНИЦТВА ІНДИВІДУАЛЬНИХ ПАКЕТИКІВ ДЛЯ ЧАЮ (САШЕ), ДЛЯ РОЗФАСОВКИ НАСІННЯ, ДЛЯ РОЗФАСОВКИ СПЕЦІЙ.

1SC Paper+PE COEX EVOH. Спеціально розроблена структура матеріалу ДЛЯ РОЗФАСОВКИ КЕТЧУПУ ТА МАЙОНЕЗУ, володіє підвищеними бар’єрними властивостями. Стійкий до агресивних середовищ, має один з найвищих показників по газонепроникності і кисневонепроникності. При утилізації сополімер EVOН утилізується легко і при згорянні виділяє тільки вуглекислий газ і воду, що важливо для захисту навколишнього середовища.

MGBK+PE40+15. Спеціальна тонка структура ламінату ДЛЯ ПАКУВАННЯ ПІГУЛОК, МЕДИЧНИХ РУКАВИЦЬ.

1SC Paper + Metallized LDPE70+30; 80+30. Спеціальна структура (папір + металізований поліетилен), може використовуватися як замінник структури матеріалу РАPER+Al+PE. ПЕРЕВАГА ВИЩЕВКАЗАНОГО МАТЕРІАЛУ ПОЛЯГАЄ В ЙОГО ЗДАТНОСТІ ПОВЕРТАТИСЯ ДО ПЕРВІСНОЇ ФОРМИ ПІСЛЯ ДЕФОРМАЦІЇ, на відміну від структури PAPER+Al+PE.

Вищезгаданий перелік не є повним списком структур матеріалів, які пропонуються європейськими виробниками. Наприклад, за бажанням замовника може бути виготовлена ​​саме та структура матеріалу, яка найбільш точно відповідає вимогам за складом і бар’єрними властивостями, необхідними для пакування та зберігання кожного конкретного виду продукту.

Позначення:

1SC Paper – папір односторонній, крейдований, глянцевий.

MGkraft Papеr – крафт-папір машинної гладкості.

mattPE – матовий поліетилен, має дуже низький коефіцієнт тертя.

Al – алюміній.

BOPPmet – біаксиально орієнтований металізований поліпропілен.

PE COEX EVOH – спеціально розроблений багатошаровий поліетилен для фасування майонезу, кетчупу. Має підвищені бар’єрні властивості.