Про компанію

ТОВ «ВІП ГРАФІКС» – компанія із завершеним виробничим циклом з виготовлення м’якої рулонної упаковки для харчової та нехарчової продукції.

Ми пропонуємо повний виробничий цикл виготовлення гнучкої рулонної упаковки: від розробки оригінал-макету до випуску готової продукції.

Для досягнення найкращого результату компанія використовує тільки сертифіковану високоякісну сировину від провідних європейських виробників.

Високоякісний друк. Рольова офсетна 6-ти фарбова друкарська машина «Concepta» німецької фірми «Muller Martini» дає можливість наносити високоякісне зображення на матеріали товщиною від 12 до 250 мкм.

Переваги наших технологій:

  • вдосконалені методи додрукарської підготовки, які при адаптації практично будь-якого дизайну дають найвищу якість зображень, не викликаючи при цьому зайвих складнощів кольороподілу;
  • мінімальні витрати на друкарські форми, вартість яких «розчиняється» у вартості тиражу і не лягає на замовника;
  • висока швидкість друку та миттєва УФ-сушка оптимізують часові та енергетичні витрати при виготовленні тиражу, що дозволяє виконувати замовлення в найкоротший термін;
  • технічні можливості нашого обладнання допоможуть якісно відобразити плавні розтяжки (растр до 2%), високу деталізацію структур наданих макетів, що в кінцевому підсумку значно підвищить привабливість упаковки і, як наслідок, збільшить обсяги продажів.

Персоніфікація (directmail) – можливість друкувати на кожному примірнику поліграфічної продукції (у тому числі на бланках з відривними купонами) унікальну інформацію з наданої бази. Наприклад, індивідуальний номер, штрих-код, адресу, індекс, телефон. Якщо необхідно, то персоніфіковані бланки, вкладені у конверт, будуть доставлені адресатам поштою.

Порізка матеріалів, наданих замовником

Продаж матеріалів

Розробка дизайну