Упаковка для фармацевтичної продукції, виробництво упаковки для ліків

Упаковка для фармацевтичної продукції займає особливу нішу у сфері виготовлення друкованої продукції. Процес виготовлення та оформлення упаковки для лікарських препаратів особливо складний, оскільки передбачає поєднання максимальної інформативності та невеликих розмірів.

І тільки офсет має головну і незаперечну перевагу друку, яка полягає у високій лініатурі растру з найнижчим розтискуванням із усіх існуючих видів друку. У фармацевтичній промисловості упаковка у вигляді одиничних пакетиків, закритих з обох боків – саше, використовується для всіх видів сухих продуктів та дієтичних добавок.

Для такого виду пакування використовується комбіновані матеріали, до складу яких входять РАР+РЕ+Аlu+PE, що дозволяє надійно захистити ліки від проникнення вологи, повітря, ультрафіолету, збільшує термін придатності препаратів. Перевагою матеріалу є висока герметичність завдяки відмінним властивостям термозварювання.

Цей вид упаковки протягом тривалого терміну дозволить зберегти незмінними всі властивості упакованого продукту. Для упаковки таблеток та медичних рукавичок застосовується папір, що ламінує поліетилен різної маси 1 м. кв. (Спосіб ламінації – екструзія). Поліетилен захищає папір від впливу ззовні, а папір запобігає розтягуванню. Таке пакування стійке до поверхневих стирань та механічних впливів.

У нас можна замовити та купити композитні матеріали з необхідними бар’єрними властивостями для подальшого виробництва упаковки для фармацевтичної продукції – буфлен, папір, що ламінує поліетилен, різної маси 1 м кв. Упаковка для ліків, дієтичних добавок, створена нашому підприємстві, може використовуватися як інформаційний носій, ефективний інструмент реклами, що дозволяє підвищити популярність виробника.