Упаковка для насіння овочевих та квіткових культур

Наша компанія виробляє рулонну упаковку для насіння овочевих та квіткових культур, яка, завдяки своїм бар’єрним властивостям, захищає насіння від впливу навколишнього середовища: від вологи та прямих сонячних променів, що в кінцевому підсумку запобігає проростанню та продовжує термін зберігання.

Структура пропонованого матеріалу і його товщина можуть змінюватися в залежності від можливостей і потреб клієнта.

В якості бюджетного варіанту можемо запропонувати структуру ламінату  РАР 70, 80 + РЕ 20matt від відомих європейських виробників. Також, за бажанням замовника, виготовлена упаковка може бути покрита ультрафіолетовим лаком, що в кінцевому підсумку підвищить споживчі властивості упаковки і забезпечить захист від поверхневого стирання.

Максимальну міцність і захист може гарантувати тришаровий матеріал РАР+РЕ+Alu+РЕ – алюкомплекс, а також матеріал, який відносно недавно з’явився на ринку і успішно себе зарекомендував, що має наступну структуру: РАР+РЕmetallized.

Новий матеріал, на відміну від алюкомплексу, має перевагу – здатність повертатися до первісної форми після деформації (не має пам’яті).

Також для цього виду упаковки можемо запропонувати двошаровий матеріал РАР+ВОРРmet, який за своїми бар’єрними характеристиками вище, ніж структура ламінату РАР+РЕ, але максимальної міцності і захисту не може гарантувати, на відміну від алюкомплексу і структури ламінату РАР+РЕ metallized.