Пакування для насіння

Компанія Віп Графікс виробляє рулонну упаковку для насіння, овочів та квітів, яка має високі бар’єрні властивості, а отже захищає насіння від:

  • негативного впливу ззовні;
  • вологості та ультрафіолету;
  • несвоєчасного проростання;
  • скорочення терміну придатності.

Тип матеріалу та його товщина може змінюватись залежно від побажань та потреб клієнта. Як бюджетний варіант пропонуємо ламінат РАР 70, 80 + РЕ 20matt від європейського виробника. За бажанням клієнта, пакування, що надається, може бути вкрите ультрафіолетовим лаком – це підвищить споживчі характеристики пакування і захистить поверхню від стирання.

Максимальну міцність та захист гарантує тришаровий матеріал PAP+Pe+ALU+PE (алюкомплекс). Пакети для насіння, виготовлені з цього матеріалу, не пропускають ультрафіолетові промені, завдяки чому всередині пакета підтримується стабільна вологість і температура. А це, у свою чергу, дозволяє насінню зберігатись без значних втрат посівних якостей. Також високі бар’єрні властивості має матеріал, зі структурою PAP+ PE metallized, який нещодавно з’явився на ринку України.

Новітній матеріал, має суттєву перевагу у порівнянні із алюмоплексом – здатність вертатися у початкову форму після деформації (не має пам’яті). Для нього пропонуємо двошаровий матеріал РАР+ВОРРmet. Він має відповідні бар’єрні характеристики, які вище ніж у ламінату РАР+РЕ. Варто відмітити, що максимальної міцності та захисту він гарантувати не зможе, в порівнянні із алюкомплексом та ламінатом РАР+РЕ metallized.

Вимоги до матеріалу упаковки для насіння

Важливу роль у тому, наскільки насіння придатне і очікувано принесе врожай, грає упаковка для насіння, в якій воно зберігалося. Вимоги зводяться до того, щоб в упаковці не було токсичних речовин, а також насіння, що перебуває у ній у період зберігання, не відволожилося і було захищено від проникнення сонячних променів. Всі ці умови задовольняються за рахунок бар’єрних властивостей матеріалу, з якого виготовлено упаковку.

Для виробництва упаковки для насіння використовується лише сертифікована сировина від провідних європейських виробників. Завдяки міцному запаюванню матеріалу повністю виключається мимовільне розкривання пакету.

Пакети для фасування насіння

ВІП ГРАФІКС пропонує виготовлення пакетів для насіння за індивідуальним замовленням. Ціна залежить від обсягу тиражу та матеріалів. Також у нас можна купити матеріал для подальшого виготовлення пакетів для насіння, попередньо погодивши всі умови поставки та оплати.