Технологія та обладнання

 Технічні параметри офсетної друкарської машини Muller Martini “Concepta”

Рольова офсетна 6-ти фарбова друкарська машина «Concepta» (вузькорулонна офсетна друкарська машина) німецької фірми «Muller Martini» дає можливість виконувати високоякісний друк на різноманітних матеріалах.

Технічні параметри «Concepta»:

Максимальна ширина роля становить 520 мм, діаметр 1 000 мм;
Максимальна ширина друку – 515 мм;
Товщина задрукованого матеріалу – від 19 до 150 мкм, щільність – від 30 до 250 г/м.кв;
Діапазон довжини відбитку друку – від 567 мм до 720 мм;
Швидкість друку в залежності від матеріалу – 300 м/хв.

Такі параметри, на відміну від широкоформатних машин, дають можливість друку менших тиражів, що дозволяє виконати замовлення якісно і в стислі терміни.

Окрім друку «роль в роль», завдяки підключенню секції різання полотна в аркуші, ми маємо можливість друкувати продукцію «роль-аркуш» різноманітних форматів. Це можуть бути бланки формату А6, А5, А4, А3 та бланки нестандартних розмірів з точністю різання до 0,1 мм, в т.ч. бланки з відривними купонами (завдяки нанесенню вибіркової відривної перфорації).

Наявність флексографічної секції дає можливість виконувати лакування задрукованого матеріалу УФ-лаками в лінію, або виконувати нанесення вибіркового УФ-лаку.

Спектр матеріалів, на яких виконується друк, включає в себе різні види поліпропілену, поліетилентерефталату, еколіну, фольги кашированої, паперу офсетного, паперу етикеточного і навіть картону!

Характерна особливість даної технології друку полягає в полімерізації фарб УФ лампами при традиційній офсетній технології їх нанесення. Це дає можливість досягти якісного зображення слайдової картинки, використовуючи всього 4-ри фарби, замість загальноприйнятих 6-8-ми. Наявні переворотчики полотна дозволяють друкувати на лицьовій і зворотній сторонах матеріалу за один прогін.
Для якісного друку на поліпропіленових плівках та ПЕТ машина оснащена коронатором та планками зняття статики.

  • Технічні параметри різальної машини “BIMEC
  1. Вхідні розміри: ширина рулону min 300 мм – max 1300 мм, діаметр 800 мм.
  2. Вихідні розміри: ширина рулону min 25 мм, діаметр 500 мм.
  3. Максимальна вага рулону після порізки – 100 кг (ручне зняття з машини).